BOS.al

Le të flasim për projektin tuaj
website ecoomerce

Web faqe për blerje online, ja pse ju duhet – BOS.al

web faqe per blerje online (website)

Nese keni nje biznes fizik ju duhet nje web faqe per blerje online(website) me shume se kurre sepse :

  • nje website per blerje online eshte i disponueshem 24/7 ndryshe nga dyqani fizik
  • nje website per blerje online i jep mundesine njerzeve qe jan larg nga dyqani juaj ta vizitojne ate
  • nje website per blerje online rrit besimin tek klientet tuaj aktual dhe tek ato qe nuk ju frekuentojne per momentin
  • nje website per blerje online ju mundeson qe cdo person qe kerkon nje X produkt ne Google ti shfaqe dhe produkti juaj para
  • nje website per blerje online ju kursen kohe per porosite pasi klienti futet dhe porosit produktin tuaj , shikon cmimin , paguan online ose ne dorzim etj
  • nje website per blerje online ndihmon biznesin tuaj te shesi edhe ne kohe festash,pandemish etj qe ju detyrojne ose ju jeni te mbyllur fizikisht

Pse duhet te krijoni nje web faqe per blerje online me ne ?

  • ne kemi nje eksperience +5 vite ne krijimin e websiteve per blerje online
  • ne kemi nje staf profesionistesh te dedikuar qe merren vetem me krijmin e web faqeve per blerje online
  • ne ju ofrojme support per cdo problem qe mund te hasni gjate gjithe kohes ndryshe nga kompanite tjera qe ju ofrojne vetem nje muaj

A kushton shume nje faqe webi per blerje online ?

Nese do te krahasojme fitimin qe do nxirrni nga nje website per blerje online kostoja per nje te tille do ishte 0

Nje website per blerje online nuk ka nje cmim aktual pasi ato ndryshojne ne varsi te kerkeses tuaj.

Por nje website per blerje online eshte investimi me i zgjuar qe mund te beni per biznesin tuaj.

Na kontaktoni dhe caktoni nje takim me ne nese jeni gati te investoni per biznesin tuaj !

Kontaktet tona jane :
Cel : 068 280 0050

Instagram : @bos.marketing         Kliko ketu per tu ridrejtuar ne faqen tone ne instagram

Email : [email protected]